İzmir Haberleri, İzmir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Egemen’den 25’inci yıla özel kampanya

Ş, kuruluşunun 25’inci yılına özel kampanya düzenledi.

Samsung, Siemens, Miele ve Electrolux gibi dünya markalarını tek çatı altında sunan Egemen A.Ş, bahar kampanyasıyla müşterilerine avantajlı fiyatlar sunuyor. Egemen A.Ş Genel Müdürü Egemen Akşakar, 1992 yılından beri sektörün içinde olduklarını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uygulamalarla hizmet verdiklerini söyledi. Akşakar, Montrö meydanındaki bin 500 metrekarelik merkez mağazanın yanı sıra; Park Bornova’da Samsung Shop ve Karşıyaka Girne Caddesi’ndeki Siemens Shop mağazalarıyla faaliyet gösterdiklerini kaydetti.

Bahar kampanyası

Özel Tüketim Vergisinin (ÖTV) ekim ayına kadar uzatılmasıyla birlikte özellikle beyaz eşyalarda tüketiciye cazip seçenekler oluşturduklarını belirten Egemen Akşakar, “Kuruluşumuzun 25’inci yılına özel olarak bir bahar kampanyası gerçekleştirdik. Mevcut olan ÖTV indiriminin yanı sıra; biz de kendi özel indirimimizi sunuyoruz. Haziran ayına dek sürecek kampanyada özellikle yeni evlenecek çiftler, evini yenileyenler ve teknoloji meraklıları mağazalarımızda özel fiyatlar bulacaklar. Mağazalarımızın yanı sıra; www.egemende.com adresinden de online satışlarımız devam ediyor” diye konuştu.

Egemen A.Ş’de 32 personelin hizmet verdiğini ve sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmaları için personelin özel eğitimlerden de geçtiği bilgisini veren Akşakar, böylelikle tüm çalışanların satış, pazarlama ve teknik konularda bilgilerini güncel tuttuklarını dile getirdi.

Yıllardır toptan satış gerçekleştiren bir firma olarak elde ettikleri fiyat avantajını en uygun çerçevede müşterilerine sundukları belirten Genel Müdür Egemen Akşakar, dileyenlerin 482 10 10 numaralı telefon ve www.egemende.com adresinden bilgi alabileceklerini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Yaşar Üniversitesi, ÜNİLİG’de Türkiye üçüncüsü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir