İzmir Haberleri, İzmir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bayraklı’nın halı sahaları göz kamaştırıyor

7’den 70’e herkes Bayraklı Belediyesi halı sahalarında top koşturarak ter atıyor.

Profesyonel ve amatör takımların yanı sıra 7’den 70’e tüm futbol severlere hizmet veren Bayraklı Belediyesi halı sahaları yoğun ilgi görüyor. Yaz, kış demeden her gün çeşitli kurum, kuruluş, profesyonel, amatör takımlar ve ilçe sakinlerinin taleplerine yanıt veren halı sahalar farklı noktalarda vatandaşların uğrak yeri oluyor. FIFA standartlarında suni çime sahip halı sahalarıyla ilçede spora desteğini sürdüren Bayraklı Belediyesi, geleceğin yıldızlarının yetişmesine de katkı sağlıyor.

Hiç boş kalmıyor

Postacılar, Soğukkuyu, Gümüşpala’da birer Mansuroğlu Mahallesi’nde de 2 halı saha bulunuyor. Yaz aylarında bazı mahallelerde futbol okullarına da hizmet veren halı sahalar hiç boş kalmıyor. Maçlar renkli görüntülere sahne oluyor.

Her yaş grubuna hitap ediyor

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçeye yeni halı sahalar kazandırdıklarını belirterek, “ilçemizde spor alt yapısına yönelik yatırımlar yapıyoruz. Yapılan yatırımların sonucunda da yarışmalarda, turnuvalarda başarılar geliyor. Vatandaşlarımızın istedikleri gibi günün her saati spor yapabilmeleri için projeler üretiyoruz. Parklarda ve spor sahalarımızda tartan pistte hemşehrilerimiz yürüyüş yapıyor. Halı sahalarımız farklı yaş gruplarına hizmet veriyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan Önce nakil, sonra düğün başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri