İzmir Haberleri, İzmir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bayraklı’dan üç sporcu Türkiye şampiyonu oldu

Bayraklı Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, önemli bir başarı yakaladı. Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonasına katılan sporcular, yeni dereceler kazanarak Türkiye şampiyonluğu kazandı. Aydın Kuşadası Ada Sualtı Sporları Kulübü ikinciliği kazanırken, Bursa Çalıkuşu Gençlik Spor Kulübü ise Türkiye üçüncülüğünü elde etti. Şampiyonanın sonuçlarına göre, möilli takım kampına girecek sporcular da belirlendi. Buna göre Bayraklı Belediyesi Spor kulübünden üç sporcu Recep Aslan, Sabri Kılıç ve İbrahim Şakar Milli Takım kampına çağrıldı.

Spora verilen desteğin kupalar ve madalyalarla başarılar getirmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Göreve geldiğimizden bu yana spora ve sporcularımıza önemli yatırımlar, tesisler, spor alanları yaptık. Geleceğin sporcularının yetişmesine katkı koymak için imkanlarımız dahilinde desteklerimiz sürüyor. Yaptığımız yatırımların başarı olarak meyvesini vermesi ise bizleri gururlandırıyor. Son olarak zıpkınla balık avında sporcularımız önemli bir başarı elde etti ve Türkiye şampiyonu oldu, üç sporcumuz milli takıma davet edildi. Hepsini kutluyorum. Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Piyanonun genç yeteneği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri