İzmir Haberleri, İzmir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Pekdaş’ın mutlu günü

Ortak arkadaş grupları vasıtasıyla tanışan genç çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kıyarken, çiftin nikah şahitliğini CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP Milletvekilleri Mustafa Balbay, Musa Çam, Ali Yiğit, Özcan Purçu, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Konak Kaymakamı Mehmet Eriş’in yanı sıra çok sayıda belediye başkanı birlikte yaptı.

Düğün Edirne’de

İş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim davetli olarak katıldığı nikah töreninde davetlileri salona girişte Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş karşıladı. Biricik kızının en mutlu gününe şahitlik eden Başkan Pekdaş’ın heyecanı ve mutluluğu yüzüne yansıdı. Uluslararası bir haber ajansında editörlük yapan Candan Pekdaş ile uluslararası bir firmada idareci olarak çalışan Suat Çelen İzmir’deki nikah törenin ardından 7 Mayıs Pazar günü Edirne Uzunköprü’de düğün yapacak. Yoğun iş temposu nedeniyle balayı planlarını bir süre erteleyen genç çift, düğünün ardından İstanbul’da yaşamayı sürdürecek.

Bir önceki yazımız olan İzmirli bisikletçiler Avrupa’da zirveyi zorluyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri