İzmir Haberleri, İzmir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Alevler arasından halı sahaya

İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, bu yıl ilk kez sosyal dayanışma etkinlikleri kapsamında futbol turnuvası düzenledi. 15 takımın yer aldığı futbol turnuvası, İzmir İtfaiyesi’nin geçen yıl görev başında yitirdiği Muhammer Kahramantürk ve 2011 yılında şehit düşen Ozan Avşar ile tüm itfaiye şehitleri adına yapıldı. Yaş kategorilerine göre ayrılan turnuvaya 150 sporcu katıldı. Görevleri esnasında birbirlerine sırtlarını dayayarak canlarını emanet eden kahraman itfaiyeciler, ne kadar iyi bir ekip olduklarını halı sahadaki mücadeleleriyle de gösterdi.

38 maçın oynandığı turnuvanın şampiyonu “Karargah 1. Takım” olurken ikinciliği “Merkez 3. Posta 1. Takım”, üçüncülüğü ise “Merkez 2. Posta 1. Takım” kazandı. Ayrıca en centilmen takım “Dalgıç Ekibi”, en iyi kaleci Karargah 1. Takım kalecisi Mehmet Emin, gol kralı ise attığı 40 gol ile Merkez 2. Posta 1. Takım’dan Murat Can oldu.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası yemek festivali sona erdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir